نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عادی شدن زندگیم

1848
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40013
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عادی شدن زندگیم

سلام من مدت 2 ساله ازدواج کردم خودم 30 سالمه همسرم 35 ساله هستیم باهم رابطمون خوبه ولی احساس می کنم زندگیمون خیلی عادی و تکراری شده چطوری می توانم اطلاعات در این مورد کسب کنم و اینکه چیکار کنیم که زندگی برامون تکراری نشود و جذابیت داشته باشد؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عادی شدن زندگیم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بسیاری از روابطی که در آغاز لذت بخش و دلچسب و شیرین هستند بعد از مدتی بتدریج عادی و حتی ممکن است کسل کننده شود . یک کار ساده که هم موجب بهبود همکاری و مشارکت زوجین و هم موجب لذت و توجه فوری زوجین، و در نتیجه باعث احساس کنترل داشتن طرفین بر شرایط و افزایش احساس اعتماد زوجین در روابط و خارج شدن از تکرار می شود این است که یک کار ساده بنام تقویت دو طرفه را انجام دهید: یعنی هر یک از زوجین چهار پنج مورد از کارهای جزئی و لذت بخشی که شخص مقابل دوست دارد را تعیین کنید و آن را بیشتر انجام دهید. مثل دیدن فیلم، همراهی در دیدن فوتبال با آقایان ، نوازش کردن ، درخواست رابطه جنسی از سمت خانم ، قدم زدن ، خواندن کتاب و ...
    البته دو نکته را به خطر داشته باشد : 1) صرفا به یکی از این کارها متوسل نشوید بلکه باید از چندین مورد به صورت متناوب استفاده کنید.2) این کارها را اگر اندک و نامیدانه انجام دهید چندان مطلوب نخواهد بود. بنابراین بهتر است این کارها را در طول زمان و با اشتیاق و احترام به رابطه تان انجام دهید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    زندگی زیبا حاصل هزینه ای است که برای آن انجام می دهیم شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mari435 نمایش پست ها
    سلام من مدت 2 ساله ازدواج کردم خودم 30 سالمه همسرم 35 ساله هستیم باهم رابطمون خوبه ولی احساس می کنم زندگیمون خیلی عادی و تکراری شده چطوری می توانم اطلاعات در این مورد کسب کنم و اینکه چیکار کنیم که زندگی برامون تکراری نشود و جذابیت داشته باشد؟
    سلام
    مطلب شما را خواندم عزیز و البته این سوال خیلی از زوجهاست که تغییرات شدید هورمونی را با عشق اشتباه گرفته و میگیرند و بعد از ارامش طوفان هورمونی به تکرار و تحمل میرسند!!!

البته تفاوت عشق و طوفان هورمونی خارج از وقت و بحث ماست ولی خوب چندین توصیه در جهت تحکیم خانواده:

1 داشتن و درخواست روایط جنسی درست و خوب و ارضا بخش برای هر دو طرف و دوری از تظاهر به خوب بودن رابطه جنسی از طرف هر دو!( به عبارتی هر دو از هم بخواهند که کیفیت و کمیت عشق بازی را بالا ببرند) نه تظاهر به خوب بودن رابطه جنسی کنند در صورنی که کافی و لازم نیست.
    2 داشتن فرزند و یا فرزندان که پایه و ستون دیگر زندگی مشترک و یکی از اهداف ان است
    3 کار و فعالیت بیرون از منزل برای هر دو زوج
    4 داشتن اهداف مشترک و به دنبال بودن انها برای هر دو زوج
    5 تمرکز و درشت بینی خوبی ها و زیبای یکدیگر و کوچک بینی و طرح و حل بدیها و زشتیهای یکدیگر
    6 فعالیتهای ورزسی و گروهی
    7 مسافرت و تفریحات مشترک
    8 گوش کردن به یکدیگر و نه جبهه گیری و حق به جانب بودن
    9 کمک گرفتن از یک مشاور حاذق خانواده

موفق باشید
    سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

اتفاقا من همین دیروز به راهکار این قضیه پی بردم
    صبح ها که بیدار میشدم همش کارهای تکراری میکردم طوری که همه روز های هفته رو دقیقا توی فلان ساعت همون کارها رو میکردم
    بعدش دیروز اومدم یه حرکت خلاقانه به خرج دادم و اون کار ها رو کمی متنوع تر انجام دادم
    یعنی کاری که صبح باید میکردمو عصر انجام دادم و کاری که عصر باید انجام میدادم رو صبح انجام دادم
    اخرشب که اومدم بخابم دیدم یه حس شادی تو وجودمه و انگار روزم تکراری و متفاوت نبوده ...
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد